menu zamknij menu

Gabinet Eternity

Maciej Mrula

Swoim zamiłowaniem do zdrowego aktywnego trybu życia próbuję zarażać wszystkich wokół. Masaż uważam za jedną z najlepszych form regeneracji i odbudowy sił witalnych organizmu. Uprawiając w przeszłości sport (m.in. szermierkę, kolarstwo górskie, koszykówkę) doskonale rozumiem problemy, z jakimi zmaga się ciało sportowca, ale także i zwykłego człowieka – bolące mięśnie, problemy ze stawami, sztywniejące plecy, brak elastyczności i energii – to najczęstsze z przypadłości z jakimi spotykam się na co dzień. Celem Eternity (z ang. wieczność) jest wspomóc każdego w drodze do osiągnięcia jak najwyższej formy fizycznej oraz wiecznie doskonałego samopoczucia.

W Gabinecie Eternity można wybierać spośród szerokiej oferty masaży: sportowych, klasycznych, relaksacyjnych, modelujących sylwetkę, antycellulitowych (w tym bańką chińską), a także wyjątkowo relaksujących masaży bambusami, gorącymi kamieniami czy świecami, które dodatkowo mogą być też poprzedzone sauną.

Masażem interesuję się odkąd skończyłem studia, z powodzeniem praktykuję go od ponad 5 lat. Ukończyłem wrocławską szkołę masażu „Biostudio”, a także kilka specjalistycznych szkoleń i kursów, m.in. kurs masażu sportowego, drenażu limfatycznego, szkolenia z zakresu masażu gorącymi kamieniami i bambusami czy autorski kurs starochińskiego masażu wzmacniającego stronę życiową organizmu.

Serdecznie zapraszam na zabiegi!
Maciej Mrula

8 masaż gratis!

8 masaż gratis!
0 zł

W ofercie są dostępne karty stałego klienta uprawniające do 30% zniżki przy pierwszej wizycie, 50% zniżki przy czwartej i bezpłatnego zabiegu podczas 8 wizyty w gabinecie.

Umów się na spotkanie →

W pakiecie taniej

W pakiecie taniej
-25%

Kup karnet na 8 zabiegów i zapłać z góry, a otrzymasz rabat w wysokości 25%!

Umów się na spotkanie →

Masaż na prezent

Masaż na prezent
?

Zrób bliskiej osobie niespodziankę i podaruj jej eleganckie zaproszenie na masaż!

Umów się na spotkanie →

Opinie klientów

Fajny, nowy gabinet, byłam wczoraj pierwszy raz i będę odwiedzać go częściej :)” – Marta, (29) więcej opinii →

Szybki Kontakt

E-mail: mrulamaciej@gmail.com
Telefon: +48 602 535 899