menu zamknij menu

Gabinet Eternity

Maciej Mrula

Witam w miejscu, które przeniesie Cię do świata dobrego samopoczucia i relaksu.
Oferta, jaką dla Państwa przygotowałem opiera się przede wszystkim na doświadczeniu i indywidualnym podejściu do Państwa potrzeb. W oparciu o to proponuję masaże lecznicze, relaksacyjne, a także zabiegi.

Mam na imię Maciej i jestem dyplomowanym masażystą z blisko15-letnim doświadczeniem. Od wielu lat pasjonuje mnie nurt body work, czyli praca z ciałem. Zajmuję się masażem terapeutycznym, sportowym oraz relaksacyjnym. Masaż uważam za jedną z najlepszych form regeneracji i odbudowy sił witalnych organizmu, a także doskonałą formę relaksu. Uprawiając w przeszłości sport (m.in. szermierkę, kolarstwo górskie, koszykówkę) doskonale rozumiem problemy, z jakimi zmaga się ciało sportowca, ale i zwykłego człowieka. Bolące mięśnie, problemy ze stawami, sztywniejące plecy, brak elastyczności i energii – to najczęstsze z przypadłości, z jakimi mam do czynienia na co dzień.


Moim celem jest wspomóc każdego w drodze do osiągnięcia jak najwyższej formy fizycznej oraz tzw. homeostazy czyli idealnego balansu fizycznego i psychicznego. Zgodnie z zasadą "w zdrowym ciele zdrowy duch" ciało i umysł traktuję jako jedną nierozerwalną całość.
Moja propozycja to szeroka oferty masaży - zarówno tych klasycznych, jak i sportowych, relaksacyjnych, modelujących sylwetkę, terapeutycznych (w tym bańką chińską), a także wyjątkowo relaksujących masaży bambusami, gorącymi kamieniami czy autorski masaż Eternity. Jestem przekonany, że spośród nich każdy będzie mógł wybrać coś idealnie mu odpowiadającego.

Serdecznie zapraszam na masaż!
Maciej Mrula

8 masaż gratis!

8 masaż gratis!
0 zł

W ofercie są dostępne karty stałego klienta uprawniające do 30% zniżki przy pierwszej wizycie, 50% zniżki przy czwartej i bezpłatnego zabiegu podczas 8 wizyty w gabinecie.

Umów się na spotkanie →

W pakiecie taniej

W pakiecie taniej
-15%

Kup karnet na 10 zabiegów i zapłać z góry, a otrzymasz rabat w wysokości 15%!

Umów się na spotkanie →

Masaż na prezent

Masaż na prezent
!

Zrób bliskiej osobie niespodziankę i podaruj jej eleganckie zaproszenie na masaż!

Umów się na spotkanie →

Opinie klientów

"Od jakiegoś czasu zmagałam się z uporczywym bólem pleców, po serii masaży u Pana Macieja bóle bezpowrotnie zniknęły a chęci do życia wróciły :) Polecam Gabinet Eternity wszystkim" – Cecylia (53), Jelenia Góra więcej opinii →

Szybki Kontakt

E-mail: mrulamaciej@gmail.com
Telefon: +48 602 535 899