menu zamknij menu

Gabinet Eternity

Maciej Mrula

Witam serdecznie na stronie mojego gabinetu masażu! Mam na imię Maciej i jestem dyplomowanym masażystą z 12-letnim doświadczeniem. Masaż uważam za jedną z najlepszych form regeneracji i odbudowy sił witalnych organizmu, a także relaksu. Uprawiając w przeszłości sport (m.in. szermierkę, kolarstwo górskie, koszykówkę) doskonale rozumiem problemy, z jakimi zmaga się ciało sportowca, ale także i zwykłego człowieka. Bolące mięśnie, problemy ze stawami, sztywniejące plecy, brak elastyczności i energii – to najczęstsze z przypadłości, z jakimi spotykam się na co dzień.

Celem Gabinetu Eternity jest wspomóc każdego w drodze do osiągnięcia jak najwyższej formy fizycznej oraz doskonałego samopoczucia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Prywatnie - swoim zamiłowaniem do zdrowego i aktywnego trybu życia oraz pozytywną energią - codziennie próbuję zarażać wszystkich wokół. Masaż uwielbiam i polecam go każdemu, nie tylko jako formę terapii, ale i doskonały sposób na spędzenie czasu.

W Gabinecie Eternity można wybierać spośród szerokiej oferty masaży: klasycznych, sportowych, relaksacyjnych, modelujących sylwetkę - antycellulitowych (w tym bańką chińską), a także wyjątkowo relaksujących masaży bambusami, gorącymi kamieniami czy świecami.

Masażem interesuję się odkąd rozpocząłem studia, z powodzeniem praktykuję go od ponad 12 lat. Ukończyłem wrocławską szkołę masażu „Biostudio”, a także kilka specjalistycznych szkoleń i kursów, m.in. kurs masażu sportowego, podstawowy kurs terapii FDM, drenażu limfatycznego, szkolenia z zakresu masażu gorącymi kamieniami i bambusami czy autorski kurs starochińskiego masażu wzmacniającego stronę życiową organizmu.

Serdecznie zapraszam na masaż!
Maciej Mrula

8 masaż gratis!

8 masaż gratis!
0 zł

W ofercie są dostępne karty stałego klienta uprawniające do 30% zniżki przy pierwszej wizycie, 50% zniżki przy czwartej i bezpłatnego zabiegu podczas 8 wizyty w gabinecie.

Umów się na spotkanie →

W pakiecie taniej

W pakiecie taniej
-15%

Kup karnet na 10 zabiegów i zapłać z góry, a otrzymasz rabat w wysokości 15%!

Umów się na spotkanie →

Masaż na prezent

Masaż na prezent
!

Zrób bliskiej osobie niespodziankę i podaruj jej eleganckie zaproszenie na masaż!

Umów się na spotkanie →

Opinie klientów

Fajny, nowy gabinet, byłam wczoraj pierwszy raz i będę odwiedzać go częściej :)” – Marta, (29) więcej opinii →

Szybki Kontakt

E-mail: mrulamaciej@gmail.com
Telefon: +48 602 535 899